1. דף הבית
  2. סוגי דוכני מזון
  3. דוכנים מתוקים

דוכני מזון מתוקים

ילדים אוהבים מתוק. כל מה שמתוק וצבעוני מדבר אל לב הילד. לכן בבואנו לבחור דוכני מזון לאירועים לילדים אנו חייבים להתאים את הדוכנים לרצונותיהם של הילדים, וזה אומר לבחור בדוכן גלידה, למשל, או בדוכן ממתקים מסוגים שונים. גם מבוגרים אוהבים מתוק! דוכני המזון המתוקים משתלבים באופן מושלם בכל אירוע.

התאמת דוכני מזון לגיל האורחים

אירועי ימי הולדת לילדים נחגגים היום באולמות קטנים או בפארקים העירוניים והגנים ציבוריים. אלה בדיוק המקום והזמן לשכור דוכני מזון. תוכלו להזמין לכל מקום כל דוכן שעולה על דעתכם ולהביא לילדים את המזון שהם אוהבים. צמר גפן מתוק ישתלב באופן מושלם לאירועי ילדים. יוגורט בר גם הוא משתלב נהדר בהגשת המתוקים אך מתאים גם לאוכלוסיה מבוגרת.

 

מגוון של דוכני מזון מתוקים

דוכני המזון לילדים ומבוגרים שאוהבים מתוק יכולים להיות דוכני וופל בלגי, דוכני קרפ צרפתי. גם דוכן גלידה אמריקאית. בר מוזלי לאחרונה תפס תאוצה רבה 

נוסף על כך, יש גם דוכנים עם משקאות : שייקים מעניינים על בסיס פירות, משקאות יוגורט וכמובן ברד במגוון טעמים.

כולם אוהבים מאוד גם קינוחים: קרפ צרפתי עם ממרחים מגוונים, פנקייק, גלידות, פופקורן, מרשמלו על האש, סוכר ("שערות סבתא"), ופל אמריקאי ועוד. הדבר החם הבא הוא מפלים ומזרקים של שוקולד בטעמים שונים ושיפודי ממתקים וסוכריות גומי צבעוניות. תפוח מסוכר הוא להיט.

את דוכני המזון כדאי לעצב בדרך מעניינת ומקורית שתתאים לאירוע.

דוכני מזון מתוקים - פנקייק הולנדי וגלידה אמריקאית
דוכני מזון מתוקיםצור קשר
התקשר עכשיו
 050-7415530
logo בניית אתרים