1. דף הבית
  2. השכרת דוכנים לאירועים

השכרת דוכנים לאירועים בחורף

הפקת אירועים בעונת החורף מביאה עמה אתגרים לא פשוטים וגם קסם מיוחד. דווקא כאשר מעזים להפיק אירוע מחוץ לעונת השיא של האירועים (עונת הקיץ), מגלים עולם שלם של אפשרויות, רעיונות לאירועים מיוחדים וגם מחירים אטרקטיביים. היום כאשר אפשר למצוא מתחמי אירוח סגורים ממוזגים אין כל סיבה שלא להפיק אירועים מוצלחים מאוד גם בעונת החורף.

השכרת דוכנים לאירועים במתחם סגור

רוב אירועי החורף מתקיימים במתחמים סגורים ממוזגים. אם מדובר בחתונה החופה תתקיים במתחם פנימי מעוצב ומיוחד. בבואנו לבחור דוכני מזון בעבור מתחמי פנימיים עלינו להתייחס לתנאים בשטח. מתחם סגור יהיה לרוב בעל שטח מצומצם יותר ותנאי אוורור מוגבלים יותר. משמעות הדבר היא שעלינו לבחור דוכנים קטנים ויעילים. ההמלצה שלנו בעבור אירועי חורף הממוקמים במתחמים סגורים היא דוכן קרפ צרפתי או דוכן וופל בלגי, אלו הם שני דוכנים שמפיצים ניחוח נהדר במתחם כולו.

אוכל חורף מחמם

תוך השכרת דוכנים בעבור אירועי חורף נמליץ לכם לנצל את ההזדמנות ולספק לאורחים שלכם מנה מנחמת חמה. אחרי נסיעה מתישה בגשם ובקור, הם ישמחו לגלות דוכן בו יוכלו לקבל מנת וופל בלגי חמה וטרייה. הדוכנים של פוד סטולס מתאימים לשילוב באירועי חורף כתוספת לקייטרינג במתחם קבלת הפנים, כאטרקציה לאירוע, כתחליף למנות הקינוח וגם כאופציה ראשית למנת ילדים.

מה הלקוחות שלנו הכי אוהבים?

כל הדוכנים שלנו מספקים מנות טעימות ואיכותיות. אנו מקפידים על שימוש בחומרי גלם טריים מתוך מטרה להעניק לכם ולאורחים שלכם את הטוב ביותר. הדוכנים הפופולריים ביותר של פוד סטולס הם דוכני המתוקים : וופל בלגי, קרפ צרפתי, גלידה אמריקאית, יוגורט בר. כפתרון השכרת דוכנים לאירועים במזג אוויר חורפי נמליץ על דוכן וופל בלגי או קרפ צרפתי.

מה כלול במחיר?

השכרת דוכנים לאירועים עם חברת פוד סטולס מספקת לכם את כל הדרוש. בהתאם להזמנה אתם מקבלים אל האירוע דוכן מאובזר ומוכן להפעלה יחד עם כל חומרי הגלם הדרושים. צוות מקצועי מטעמנו מפעיל את הדוכן במקום האירוע באדיבות, יעילות וזריזות. לקבלת פרטים נוספים אודות הדוכנים והשירות צרו קשר ונשמח להשיב.
צור קשר
התקשר עכשיו
 050-7415530
logo בניית אתרים