1. דף הבית
  2. דוכני מזון לעסקים
  3. דוכני קידום מכירות

דוכני קד"מ -דוכני קידום מכירות


עגלת המזון יכולה לשמש גם ככלי לקידום מכירות באירועים. זוהי דרך מקורית ומעניינת לשיווק ופרסום. העין הרי אוכלת לפני הקיבה :-)


חברתינו תעצב את עגלת המזון עם שם החברה/ עסק/ ארגון שלך ובכך המיתוג ילך כמה צעדים קדימה. 
המיתוג יהיה על כל סוגי הדוכנים: על דוכן גלידה אמריקאית, דוכן קרפ צרפתי, דוכן וופל בלגי, דוכן יוגורט, נקניקיות בלחמניה ועוד..

מעוניינים בעוד הצעות מעניינות לדוכני מזון? לחצו כאן

הרעיון הראשוני הוא להשיג כמה שיותר לקוחות מאירוע ההשקה החדש. לאחרונה הפצתם מוצר חדש ואתם רוצים שכל העולם יידע אודותיו. לשם כך, אתם מזמינים רשימה של לקוחות מתעניינים בשאיפה שאלו יתעניינו ויבחרו בכם. אתם מזמינים דוכני אוכל ומשקיעים לא מעט אבל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם לא ממש משתכנעים וממשיכים אל הלקוח הבא. נשמע לכם מוכר? עד כמה עלול להשפיע דוכני קידם מכירות על שאר מהלכי העסקה ? תקשיבו ל Food Stalls יש להם מה להגיד לכם.

הקשר בין דוכן מזון לבין ההצלחה שלכם

דוכני קידום מכירות ידרשו מכם הרבה מעבר לפינוק סטנדרטי. ככל שתשקיעו בלקוחות שלכם יותר, הם מבחינתכם יבינו כי מדובר באנשים שמבינים עניין. זה חשוב, כי אם תרצו להיחשב אוטוריטה בתחום כזה או אחר, זכרו תמיד שהכול מתחיל ונגמר באוכל. אז לצד עסקה שרוצים לסגור, לקוח שרוצים לטווח הארוך, חשוב לייצר אמון וזה מתחיל ונגמר בבחירה של דוכני קידום מכירות שישאירו ללקוחות שלכם את הטעם הנכון לחזור בשנית.

מה עושים אם יש אירוע מכירה גדול?

קודם כל חשוב לבצע סקר שווקים מקיף ולדעת מראש מי אמור להגיע ומי עלול לוותר. בדומה לאירוע רגיל, כך גם אירוע עסקי שמטרתו, לגרום ללקוחות הפוטנציאליים להפוך ללקוחות קבועים. השקעתם בנראות המקום? אל תשכחו להשקיע גם בבחירה של דוכני קידום מכירות ובכל מה שזה כולל בתוכו. אחרי הכול? העסקאות שלכם נמדדות בבחירת הדוכן המתאים.

בסיכום דבר, הראו פנים ללקוח המתעניין, הפכו אותו מסקרן ללקוח נחשב וקונה. אם תשאלו את Food Stalls הם בטח ישמחו לספק לכם את כל המידע איך לשדרג אירוע מכירות וגם להניב ממנו בדיוק את מה שאתם צריכים. איך? בעיקר באמצעות דוכני קידום מכירות מושקעים.

רוצים לדעת איך לייצר יותר כסף ולהגדיל הכנסות בארגון? אם יש לכם אירוע השקה או אירוע מכירות גדול, אל תתחילו את העסקה בלי דוכני קידום מכירות יוקרתיים.

בקרו באתר הבית שלנו Food Stalls כדי לסלול לכם את הדרך אל ההצלחה. 


לפרטים נוספים התקשר עכשיו  050-7267684

בין לקוחותינו החברות הגדולות במשק


דוכני קידום מכירות

דוכני קד"מ


דוכנים קידום מכירות

קידום מכירות


צור קשר
התקשר עכשיו
 050-7415530
logo בניית אתרים