דוכני מזון לאירועים

את האוכל בעבור האירוע עליכם לבחור על פי אופי האירוע, הקהל, המקום, מזג האוויר וגם שיקולים של תקציב. לכן, בבואכם לבחור דוכני מזון לאירוע שלכם יש להתאים נכונה בין הדוכנים לבין האירוע, ישנם דוכנים מתוקים שיהיו בחירה בטוחה, דוכנים מתאימים לאירועים לילדים, דוכנים מתאימים לאירועים עסקיים וגם דוכנים שמתאימים לכל סוגי האירועים.

דוכני מזון לאירועים לילדים

ילדים אוהבים מאוד מתוק, הם נהנים הכי הרבה כאשר יחד עם המתוק הם מקבלים גם סוכריות צבעוניות. הבחירה  הנכונה של דוכני מזון לאירועים לילדים תהיה דוכן גלידות, דוכן קרפ צרפתי, דוכן של סוכר על מקל, דוכן של תירס חם. שימו לב, כדאי להתאים את אופי הדוכן לאופי האירוע, אתם אלו שמחליטים האם להגיש גלידה בכוסות או בגביעי וופל.  כמו כן, חשוב להתאים בין ההספק של הדוכן לבין כמות האורחים, אם מדובר באירוע עם מאות אורחים נעדיף דוכן גלידה אמריקאית בו כל מנת גלידה תהיה מוכנה מהר יותר בהשוואה לדוכן של וופל בלגי או קרפ צרפתי.

דוכני מזון וופל בלגי

דוכני מזון וופל בלגי

דוכני מזון יוגורט

דוכני מזון יוגורט

דוכני מזון לאירועי יום הולדת

פעם בשנה יש לכם סיבה למסיבה, ימי הולדת תמיד מחזירים אותנו אל הילדות, גם בגיל מבוגר אנחנו נהנים להרגיש כמו ילדים ליום אחד, לכבות את הנרות על העוגה, לקשט את המקום בבלונים ולקבל מתנות. תוספת  דוכני מזון של עגלה מתוקה לאירועים אידאלית בעבור מסיבות יום הולדת באולמות קטנים, בפארק עירוני וגם בבית, ניתן להזמין את הדוכנים לכל מקום וכל לספק לאורחים שלכם את האוכל שהם אוהבים.

בחירה נכונה בעבור ימי הולדת תהיה דוכנים מתאימים לילדים יחד עם דוכנים שמתאימים לקהל מבוגר יותר, כך למשל, תוכלו לשלב בין דוכן גלידה וצמר גפן מתוק לילדים לבין דוכן של יוגורט בר או דוכן מוזלי למבוגרים. אפשרות נוספת בעבור הקהל המבוגר יותר תהיה דוכני שייק ומיצים על בסיס פירות או דוכני ברד.

3 טיפים לבחירת דוכני מזון לאירועים

  1. מיהו קהל היעד? חשבו על המאפיינים של האורחים באירוע, מה הם אוהבים? מה ישמח אותם?
  2. כמה זה עולה? המחירים נקבעים בהתאם לגודל הדוכן, עלויות של חומרי גלם, משך האירוע, כמות המנות.
  3. אלו דוכנים מתאימים לתנאים בשטח? זהו השלב בו אתם בוחנים את מזג האוויר הצפוי ובוחרים דוכנים בהתאם. טיפ נוסף, כדאי לשאול מהו גודל הדוכן ואלו תנאים בשטח דרושים לפעולתו השוטפת, תכננו מראש איפה להציב את הדוכן. 
צור קשר
התקשר עכשיו
 050-7415530
logo בניית אתרים